hhg5fdh4k3j

Ve Slabcích na country

Vytvořeno středa 13. srpen 2014 5:16

V sobotu 9. srpna se konal ve Slabcích u Rakovníka již 19. ročník folk+country festivalu „Dobře utajená country“. Největšího festivalu tohoto typu, který byl letos podpořen i z Fondu hejtmana, se zúčastnil i radní pro kulturu a památkovou péči Zdeněk Štefek. 

 

„Těšil jsem se na písničky, které mám spojeny s táborovým ohněm a kytarou a touláním se podél našich řek. Byl jsem překvapen skvělou atmosférou, množstvím lidí i bohatým programem.“ podělil se o zážitky radní Štefek.

Na pódiu se střídala taková esa jako Jitka Vrbová a Standa Chmelík, Schovanky, Globus, Žízeň Band, Jindra Kejak, Glady S.W., Náplava, New Rebels, Pacifik, Pavlína Jíšová, KTO, Cop, Petr Kocman a PK Band.

Písničky však zněly i mimo hlavní část festivalu, pro návštěvníky bylo k dispozici i tábořiště, kde se mohli od pátku do neděle „ubytovat“. Mimo občerstvení byly v obležení také stánky s „cédéčky“ a suvenýry.

První ročník festivalu se konal již v roce 1998 a návštěvníci mohli slyšet i Františka Nedvěda, Greenhorns, Rangers, Pavla Bobka, Pavla Dobeše, Wabi Daňka, Nezmary a další. 

 

 

Powered by FTS
Sunday the 14th. (c) 2012-2016 Zdeněk Štefek